Niedziela z wędką - zawody o Puchar Dziekana Wydziału Nauk o Żywności i Rybactwa ZUT 24.04.2024 12:33

W najbliższą niedzielę, 28 kwietnia 2024 r. miłośnicy amatorskiego moczenia kija powalczą na Wyspie Puckiej o Puchar Dziekana Wydziału Nauk o Żywności i Rybactwa.

Zawody to impreza z wieloletnią tradycją, co roku organizowana przez szczecińskich ichtiologów z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego oraz Polski Związek Wędkarski, Okręg w Szczecinie.

Aby wziąć udział w zawodach wystarczy wędka i siatka na ryby oraz oczywiście zanęty i przynęty. Zwycięży ten, kto złowi najwięcej ryb (w kg), a oprócz pucharu do wygrania są nagrody o łącznej wartości 1250 zł.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do środy 24 kwietnia 2024 r. Impreza towarzyszy Spławikowym Zawodom Wędkarskim GP Okręgu PZW w Szczecinie. Wszystkie ryby odzyskają wolność.

Termin: 28 kwietnia 2024 (niedziela),

Miejsce: Wyspa Pucka naprzeciwko Wyspy Akademickiej (ul. Dobrej Nadziei), link do miejsca zbiórki

Zgłoszenia: Jan Krzystolik tel. +48 601 172 561

Fot. Materiały prasowe WNOŻiR ZUT