Archiwum wiadomości

Dyplom z Archicadem - wyróżnienia dla naszych najmłodszych architektów 07.07.2023 10:46

Pod koniec czerwca rozstrzygnięto VI edycję konkursu Dyplom z Archicadem. W gronie 27 laureatów znalazły się nasza studentka i nasza absolwentka.

W kategorii prac magisterskich wyróżnienie przyznano mgr inż. arch. Katarzynie Lechowskiej za pracę o metamorfozie Wyspy Jaskółczej w Szczecinie. Promotorem pracy był dr hab. inż. arch. Krzysztof Bizio, prof. ZUT. W kategorii prac inżynierskich wyróżnienie otrzymała inż. arch. Daria Kaczmarzewska za dyplom o projekcie krematorium na cmentarzu centralnym w Szczecinie. Promotorem pracy był dr inż. arch. Jakub Gołębiewski.

Konkurs ma na celu promocję młodych, zdolnych architektów wykorzystujących możliwości oprogramowania BIM, a także zachęcenie studentów do korzystania z najnowszych technologii informatycznych. Odbywa się w dwóch kategoriach: pracy magisterskiej i pracy inżynierskiej. Można w nim zgłaszać projekty z zakresu architektury, architektury wnętrz, urbanistyki architektury krajobrazu powstałe z wykorzystaniem programu Archicad.