Maturzyści na start! Sezon targów edukacyjnych w pełni 07.09.2023 17:00

Dla wielu naszych pracowników wciąż trwa sezon urlopowy. Są jednak i tacy, którzy zawodowo właśnie zaczynają jeden z najgorętszych okresów w roku. Tuż po rozpoczęciu roku szkolnego ruszył sezon targów i imprez edukacyjnych nie tylko dla maturzystów. Nasze Biuro Promocji wspierane przez sztab sprawdzonych w boju pełnomocników dziekanów ds. promocji jest w centrum tych wydarzeń!

Biuro Promocji pierwszy raz zaczyna sezon rekrutacyjny w poszerzonym składzie. Nowi ludzie, nowa energia, a przede wszystkim nowe pomysły na to, jak przekonać młodych dorosłych urodzonych w dwudziestym pierwszym wieku, że najlepszą inwestycją w siebie jest edukacja, to ich pakiet startowy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z drugiego dnia Szczecińskiego Salonu Maturzystów PERSPEKTYWY 2023. Tym wydarzeniem nasza uczelnia rozpoczyna kampanię promującą ofertę edukacyjną wśród przyszłorocznych maturzystów.

Do egzaminu dojrzałości  pozostało 242 dni.

fot. Aurelia Kołodziej/ZUT