Archiwum wiadomości

Medaliści AMP u JM Rektora 21.06.2023 15:07

JM Rektor przyjął u siebie trenerów i medalistów Akademickich Mistrzostw Polski. Prof. Jacek Wróbel wręczył naszym studentom drobne upominki i podziękował za reprezentowanie uczelni.

W spotkaniu uczestniczyły piłkarki: Roksana Klag i Klaudia Kaczor, Amelia Sosna, Patrycja Szymańska i Jagoda Wziątek, Dominika Grzebuła, Nikola Śliwińska, Beata Niesterowicz, Sandra Lehmann i Natalia Leśniewska, które zdobyły brązowy medal w kategorii uczelni technicznych na Akademickich Mistrzostwach Polski w piłce nożnej kobiet. Mgr inż. Beata Niesterowicz otrzymała wyróżnienie jako piłkarka i trenerka.

Natalia Leśniewska zdobyła 2 brązowe medale w kategorii uczelni technicznych w sztafecie 4x100 m podczas Akademickich Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce.

Natalia, Alicja Pieróg, Aleksandra Jaworska i Agata Pieróg zdobyły brązowy medal w kategorii uczelni technicznych w sztafecie 4x100 m podczas Akademickich Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce.

Radosław Andrusik zdobył złoty medal w kumite mężczyzn w kategorii wagowej +84kg w klasyfikacji generalnej, na Akademickich Mistrzostwach Polski w karate WKF.

Jakub Białas złoty medal uzyskał w kategorii uczelni technicznych w judo kategoria wagowa -73kg na Akademickich Mistrzostwach Polski w judo.

Barbara Kolbowicz srebrny medal w kategorii uczelni technicznych zdobyła na dystansie 100 m stylem zmiennym na Akademickich Mistrzostwach Polski w pływaniu, a Radosław Rogoziński z tych samych zawodów przywiózł brązowy krążek w kategorii uczelni technicznych na 100 m stylem zmiennym oraz złoty w kategorii uczelni technicznych na dystansie 4x50m w sztafecie męskiej stylem dowolnym.

Konrad Rogoziński i Kacper Lisik złoty medal w kategorii uczelni technicznych uzyskali na dystansie 4x50m w sztafecie męskiej stylem dowolnym na Akademickich Mistrzostwach Polski w pływaniu.