Nagrody Ministra Rozwoju i Technologii dla naszych absolwentów 06.10.2023 08:36

Wśród laureatów rozstrzygniętej we wrześniu 50. edycji konkursu o nagrodę Ministra Rozwoju i Technologii na najlepsze prace dyplomowe, rozprawy doktorskie oraz publikacje w dziedzinach architektury i budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa znalazło się troje naszych absolwentów.

W kategorii prace inżynierskie: inż. Weronika Benedysiuk za pracę „Projekt koncepcyjny przebudowy skrzyżowania ulic Łącznej, Królewskiego i Wkrzańskiej w Szczecinie”, promotor: dr hab. inż. Alicja Sołowczuk, prof. ZUT, Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska,

W kategorii prace magisterskie: mgr inż. Daria Kalinowska-Szarejko za pracę „Analiza porównawcza wybranych parametrów mieszanki sma-ma i asfaltu lanego”, promotor: dr inż. Robert Jurczak, Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska,

W kategorii rozprawy doktorskie: dr inż. Szymon Skibicki za pracę „Ocena właściwości kompozytu na spoiwie cementowym do druku 3D”, promotor: prof. dr hab. inż. Maria Kaszyńska, Wydział Budownictwa i Architektury.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym.

fot. Weronika Benedysiuk, Daria Kalinowska-Szarejko, Aurelia Kołodziej