Nasza Uczelnia wsparła WOŚP 31.01.2024 16:57

6 licytujących Randkę z robotem za 310 zł, 877 zł za Taniec z dziekanem WTIiCh (13 licytujących) i Kolacja z Rektorem ZUT za 2200 zł (14 licytujących) – tak zakończyły się aukcje Allegro przygotowane przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie na tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W CH Galaxy odbyły się też nasze licytacje.

Jazdę na lonży w Akademickim Ośrodku Jeździeckim ZUT wylicytowano na 200 zł, a oprowadzanie na koniu oraz wizytę w stajni dla dziecka za 150 zł.

Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt wystawił jajo emu oraz koszulką wydziałową – osoba licytująca kupiła je za 300 zł.

Wydział Ekonomiczny przygotował voucher na udział w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej NOWA ZRÓWNOWAŻONA GOSPODARKA – za który zwycięzca licytacji zapłacił 400zł.

Gratulujemy !

Fot. Aurelia Kołodziej/ZUT