Nowy rzecznik prasowy uczelni 19.07.2023 13:38

Informujemy, że pani Emilia Kujawa zastąpiła pana Mateusza Lipkę na stanowisku rzecznika prasowego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Serdecznie dziękujemy panu Mateuszowi za ponad cztery lata reprezentowania naszej uczelni w krajowych i ogólnopolskich mediach.

Pani Emilia Kujawa jest również kierownikiem Biura Prasowego, do którego zadań należy przede wszystkim: promowanie jak najlepszego wizerunku uczelni, stały kontakt z przedstawicielami mediów oraz ułatwianie kontaktów dziennikarzy z naukowcami i ekspertami, tworzenie materiałów prasowych, dokumentacja życia społeczności akademickiej oraz popularyzacja nauki.

W skład Biura Prasowego oprócz pani rzecznik wchodzą Aurelia Kołodziej – fotoreporter oraz Maria Bitel – projektant treści.

fot. Aurelia Kołodziej/ZUT