Archiwum wiadomości

Ruszyła siódma edycja programu TopMinds – mamy w niej mentora z ZUT 05.01.2024 09:34

Pan dr hab. inż. Piotr Sulikowski, prof. ZUT z  Katedry Inżynierii Systemów Informacyjnych Wydziału Informatyki, po raz kolejny został wybrany na mentora w ramach prestiżowego programu TopMinds i Polskiej Komisji Fulbrighta.

Do udziału w programie zaproszeni są doktoranci oraz studenci ostatniego roku studiów magisterskich zainteresowani rozwojem kariery naukowej. Program ma na celu wsparcie rozwoju młodych naukowców, a oferuje przede wszystkim:

• Indywidualną współpracę z jednym z mentorów reprezentujących różnorodne dziedziny nauki;
  • Możliwość rozwijania swojego warsztatu akademickiego we współpracy z ekspertami i ekspertkami;
  • Szkolenia stacjonarne i online;
  • Okazję, by poszerzyć sieć kontaktów, wzmocnić kluczowe kompetencje i poznać dobre praktyki pod okiem wybitnych specjalistów i specjalistek.

Prof. Sulikowski jestem jedynym reprezentantem naszej Uczelni w programie. Ze strony TopMinds można dowiedzieć się, co oferuje jako mentor najambitniejszym i najmłodszym polskim naukowcom.

Kolejny nabór w programie już jesienią. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji topminds.pl/edycja-2024/regulamin-2024/