Archiwum wiadomości

Startup Quiet Dynamics na podium w finale MedBiz & Green Innovation Challenge 14.06.2023 09:17

13 czerwca 2023 r. w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się gala finałowa największego programu mentoringowego w Polsce - IV edycji MedBiz & Green Innovation Challenge organizowanego przez Innovations Hub Foundation.

Spośród 78 zespołów, które brały udział w programie do finałowego grona zakwalifikowano 8. Wśród nich zespól z naszej uczelni, który ostatecznie znalazł się na II miejscu na podium!

Quiet Dynamics to propozycja w branży MedTech - startup zajmujący się innowacyjnymi protezami. W skład zespołu wchodzą dwaj doktoranci z Katedry Maszyn i Napędów Elektrycznych Wydział Elektrycznego - mgr inż. Michał Cichowicz oraz mgr inż. Piotr Strobejko, a także student studiów magisterskich na kierunku Automatyka i Robotyka na Wydziale Elektrycznym - inż. Jan Wyrwicz.

Pomysł jest efektem prac w Studenckim Kole Naukowym Mechatroników „SKM” na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki, którym opiekuje się dr inż. Paweł Herbin.

Gratulacje dla opiekuna koła i całego zespołu!

fot. Piotr Strobejko