Zapraszamy wszystkich pracowników dydaktycznych chcących dowiedzieć się jak przygotować się do akredytacji, na co zwrócić szczególna uwagę przy konstruowaniu programu studiów oraz jak prowadzić partnerską współpracę ze studentami w tym zakresie na szkolenie które odbędzie się 22 czerwca 2021 r.
Udział w szkoleniu zostanie potwierdzony zaświadczenie.
W programie wydarzenia, m.in.:
- wprowadzeni do krajowych i międzynarodowych regulacji;
- definiowanie i formułowanie efektów uczenia się, w tym przykłady dobrych praktyk;
- budowa programów studiów w oparciu o efekty uczenia się;
- omówienie kryteriów PKA związanych z efektami uczenia się.
Szkolenie poprowadzi dr hab. Marek Frankowicz z Uniwersytetu Jagiellońskiego, który w swojej karierze był ekspertem bolońskim, uczelnianym koordynatorem ECTS w UJ, koordynatorem ds. jakości i współpracy międzynarodowej w PWSZ w Tarnowie, ekspertem w projektach MEN i MNiSW. Brał udział w akredytacjach zagranicznych (Litwa, Kirgistan) oraz akredytacjach międzynarodowych (Chemistry Eurobachelor & Euromaster - akredytacja wydziałów chemicznych w Portugalii, Francji i na Węgrzech).
W celu rejestracji należy przesłać pocztą elektroniczną skan lub zdjęcie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego (format: pdf, rozmiar: 202 kB) oraz oświadczenia uczestnika (format: docx, rozmiar: 67 kB) projektu na adres: wojciech.jedrzejewski@zut.edu.pl.
Wydarzenie będzie realizowane przy użyciu komunikatora Teams, dlatego uczestnicy muszą posiadać:
- komputer ze stabilnym podłączeniem do Internetu,
- zainstalowaną aplikację Teams bądź przeglądarkę internetową (preferowany Chrome lub Edge).
Zaakceptowani uczestnicy wydarzenia otrzymają mail ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, w tym link, który pozwoli na udział w wydarzeniu.
15 minut przed oficjalnym czasem rozpoczęcia wydarzenia będzie otwarty „wirtualny pokój szkoleniowy”. Jest to okazja na przetestowanie połączenia.
Regulamin rekrutacji (format: pdf, rozmiar: 679 kB)
Udział w zajęciach jest bezpłatny, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.