Akademickie Piątki Przystani Nauki 29.09.2022 14:52

Akademickie Piątki Przystani Nauki to cykl wydarzeń on-line skierowany do naukowców i kadry dydaktycznej zachodniopomorskich uczelni publicznych.

W ramach zadania zorganizowanych zostanie 96 warsztatów w tym 12 w języku angielskim. Każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w maksymalnie 3 warsztatach oraz każdym z 6 webinarów.

Zadanie to zostało pozyskane przez Urząd Marszałkowski Woj. Zachodniopomorskiego, a będzie zawierało następujące bloki tematyczne:

• Warsztaty Rozwoju Osobistego,
  • Warsztaty Innowacyjne,
  • Warsztaty Biznesowe,
  • Warsztaty Edukacyjne,
  • Nowoczesne narzędzia nauczania,
  • Trendy w nauce i biznesie,
  • Kompetencje niezbędne do efektywnej współpracy z biznesem,
  • Sztuka prezentacji.

Pierwszy webinar poprowadzi już 7 października prof. Jerzy Bralczyk.

Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe i certyfikat potwierdzający udział w warsztatach. Szczegóły oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie www.appn.pl.

Polecamy.