IX Konferencja Naukowa "Fizjologiczne uwarunkowania postępowania dietetycznego" 05.05.2022 10:40

Komitet Organizacyjny Katedry Dietetyki Instytutu Nauk o Żywieniu Człowieka SGGW ma zaszczyt zaprosić na IX Konferencję Naukową "Fizjologiczne uwarunkowania postępowania dietetycznego", która odbędzie się w Warszawie 17-18.11.2022.

Wydarzenie będzie w formie stacjonarnej oraz onlineUdział w Konferencji może być bierny, ale również czynny, do czego serdecznie zaprasza organizator!

Tematyka dotyczy wpływu diety, żywienia na zdrowego oraz chorego człowieka, w tym również zaburzenia odżywiania.

Organizator zachęca również do opublikowania rozdziału w planowanej monografii, która figuruje na liście Ministerialnej.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie www.zywienieifizjologia.sggw.pl.

Pytania związane z Konferencją proszę kierować na adres fizj_diet@sggw.edu.pl.