Webinarium EBSCO & IEEE 20.10.2020 09:16

W ramach Tygodnia Otwartego Dostępu zapraszamy do udziału w szkoleniu online, przygotowanym przez EBSCO wspólnie z IEEE z myślą o autorach.

Spotkanie, które poprowadzi p. Eszter Lukacs z IEEE odbędzie się w języku angielskim. Podczas spotkania usłyszą Państwo, jak znaleźć odpowiedni tytuł konferencji lub czasopisma, czym się kierować przy wyborze tytułu, poznają Państwo też podstawową strukturę artykułu naukowego. Ponadto omówiony zostanie proces recenzowania, szczególnie to, co warto wiedzieć przed przesłaniem artykułu do czasopisma. Poznają Państwo również możliwości publikowania artykułów w otwartym dostępie w IEEE. Po prezentacji planowana jest dyskusja i odpowiedzi na zadane w jej trakcie pytania związane z pisaniem i składaniem artykułów do druku. Dodatkowo przedstawione zostaną dostępne materiały szkoleniowe dla autorów.