Zaprezentuj swoje badania na międzynarodowym BUP Symposium 2023 (7-8 listopada) 19.07.2023 15:09

Baltic University Programme zaprasza doktorantów uczelni członkowskich do udziału w międzynarodowym wirtualnym BUP Symposium 2023 w dniach 7-8 listopada 2023. To interdyscyplinarne wydarzenie jest okazją do zaprezentowania swoich badań oraz nawiązania międzynarodowych kontaktów i współpracy.

Międzynarodowa sieć Baltic University Programme skupia ok. 100 uczelni w krajach zlewni Morza Bałtyckiego. Sieć działa w obszarze zrównoważonego rozwoju w regionie Bałtyku i dociera ze swoją ofertą do zainteresowanych naukowców, nauczycieli akademickich, doktorantów i studentów.

Informacja o tematach badawczych BUP: www.balticuniv.uu.se/about-us/themes/

Informacja na temat BUP Symposium 2023: BUP Symposium 2023 - The Baltic University Programme - Uppsala University, Sweden (uu.se)

Rejestracja na BUP Symposium trwa do 31 lipca.