Zaproszenie na International Doctoral Summer School “From Literature Review to Scientific Report” – on-line w dniach 21-23 sierpnia 2024. 11.07.2024 09:21

Vytautas Magnus University zaprasza na 6th International Doctoral Summer School, “From Literature Review to Scientific Report”, która odbędzie się w trybie on-line w dniach 21-23 sierpnia 2024.

Program wydarzenia został przygotowany przez międzynarodową sieć uczelni z sześciu krajów, jest w założeniu interdyscyplinarny i jest otwarty dla doktorantów wszystkich dyscyplin. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje, w tym program i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie International Doctoral Summer School - VDU Švietimo akademija

Zgłoszenia za pośrednictwem strony przyjmowane są do 1 sierpnia 2024.