Zaproszenie na szkolenia w maju 06.05.2019 13:36

Web of Science Group prezentuje serię szkoleń internetowych Research. Smarter. Dołącz do naszych ekspertów, aby uzyskać niezbędne wskazówki i porady, które wesprą Cię na każdym etapie Twojej podróży badawczej.

Gdy Eugene Garfield wynalazł sieci cytowań - łączące intelektualne idee, pojęcia i autorów, zmienił nasz sposób myślenia o badaniach. Pokazujemy Ci, jak wykorzystać moc sieci cytowań w Web of Science i odkryć badania, które rozwiną Twoją własną drogę do innowacji i odkryć.

Czy współpraca naprawdę oddziałuje na wpływ? Z kim powinienem współpracować? Czy mogę ocenić współpracę z przeszłości? A co ze współpracą między przemysłem a uczelniami wyższymi? Uzyskaj niezbędne informacje, aby odpowiedzieć na te pytania.

Łatwo jest znaleźć treści Open Access w sieci Web of Science, ale czy wiesz, że istnieje pięć różnych wersji OA? Albo jak przejść do pełnego tekstu OA .pdf jednym kliknięciem? Czy czujesz się komfortowo analizując wpływ OA? Dołącz do naszych ekspertów, aby dowiedzieć się tego wszystkiego i więcej.