Złoty Medal Grupy MTP targów ITM 2024 za produkt konstruktorów z WIMiM 22.05.2024 11:51

Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie wraz z firmą PPHU POLIGRAF Wiesław Kasprowiak otrzymał Złoty Medal Grupy MTP targów ITM 2024.

Aktualnie trwa głosowanie w kategorii wybór konsumentów. Można oddać maksymalnie jeden głos dziennie. Głosowanie internetowe rozpoczęło się po finalnym wyborze laureatów konkursu Złoty Medal Grupy MTP przez Sąd Konkursowy, natomiast zakończenie plebiscytu nastąpi w dniu 30 maja 2024 o godzinie 23.59.

Zapraszamy do głosowania na produkt: ProtoPlastMaker 4.0 -centrum addytywno-skrawające obróbki tworzyw sztucznych.

Centrum addytywno-skrawające ProtoPlastMaker 4.0 przeznaczone jest do szybkiego prototypowania i obróbki ubytkowej detali wielkogabarytowych (1x1x2m) z tworzyw sztucznych. Urządzenie pozwala na druk z granulatu (PLA, PET-G, PET-G+CF, ABS, ABS+AF, ASA, PA, PA+CF, PVA) w 3 osiach i obróbkę 5’cio-osiową wydruku w jednym zamocowaniu - umożliwia to wytwarzanie detalu w jednej, w pełni zautomatyzowanej fazie produkcyjnej. Unikalną cechą rozwiązania jest pełna obsługa języka G-kod.