Zostań mentorem szkoły pod żaglami "BUP Science and Sail 2023"! 19.05.2023 12:00

Sieć Baltic University Programme zaprasza doktorantów do udziału w szkole letniej pod żaglami „BUP Science and Sail 2023” w charakterze opiekunów międzynarodowych grup studenckich (interdisciplinary mentor).

BUP Science and Sail zaplanowana w terminie 3-9 lipca 2023 skupia się na zagadnieniach środowiskowych Morza Bałtyckiego. Uczestnicy wydarzenia będą prowadzić badania nad środowiskiem Morza Bałtyckiego (w tym zagadnienia climate change oraz biodiversity loss), pobierając próby i prowadząc testy i badania pod okiem ekspertów BUP – zarówno w trakcie rejsu po Bałtyku, jak i na lądzie (Kłajpeda, Litwa).

Szczegółowe informacje, w tym opis zadań mentorów oraz formularz zgłoszeniowy on-line dostępne na podstronie BUP www.balticuniv.uu.se/news-new/

Ograniczona liczba miejsc! Zgłoszenia przyjmowane są do 29 maja.

Osoby zakwalifikowane proszone są o kontakt z Działem Mobilności Międzynarodowej: international@zut.edu.pl