Bardzo ważna informacja dotycząca właściwego uzupełniania druków adresowych przesyłek kurierskich POCZTEX 18.04.2019 08:26

W związku z licznymi uwagami ze strony Poczty Polskiej S.A., dotyczącymi nieprawidłowego uzupełniania druków adresowych dla przesyłek kurierskich Kancelaria Główna przypomina o konieczności wpisywania dokładnych danych adresowych nadawcy, tj.:

1. nazwa uczelni,
  2. nazwa jednostki organizacyjnej odpowiedzialnej za płatność (wydział, dział, komórka),
  3. adres siedziby jednostki- zgodnie z załącznikiem nr 2 (format:  pdf, rozmiar:  79 kB)
  4. czytelny podpis nadawcy.

Prawidłowe uzupełnianie druków adresowych jest niezbędne dla właściwego zakwalifikowania przesyłki w celu wystawienia przez Pocztę Polską faktur VAT za wykonanie usługi, a także dla nadania właściwego obiegu dokumentowi w celu dokonania jego opisu i płatności.