Dział Organizacyjno-Prawny informuje o uruchomieniu LEX Baza Dokumentów 11.01.2021 10:01

Szanowni Państwo, informujemy o udostępnieniu na stronie www.zut.edu.pl, w zakładce „Dla Pracownika” linku do programu LEX Baza Dokumentów, który zastąpi dotychczas funkcjonującą bazę Wewnętrzne Akty Normatywne ZUT.
Od 1 stycznia 2021 r. wewnętrzne akty normatywne ZUT będą publikowane wyłącznie w LEX Baza Dokumentów.

Do nowej bazy zostały przeniesione wszystkie wewnętrzne akty normatywne wydane od powstania ZUT do 31 grudnia 2020 r.

LEX Baza Dokumentów zapewnia dostęp do wewnętrznych aktów normatywnych ZUT, tj. uchwał Senatu i Rady Uczelni, zarządzeń, komunikatów, pism okólnych Rektora, a w przyszłości również do zarządzeń, pism okólnych i komunikatów kanclerza oraz pism okólnych i komunikatów kwestora, zarządzeń dziekanów i dyrektora Szkoły Doktorskiej. W nowej bazie można wyszukać i przeglądać treść dokumentów, korzystając z różnych sposobów ich wyszukiwania, takich jak: rodzaj dokumentu, rocznik, data wydania, numer, hasło.

LEX Baza Dokumentów dostępna jest dla osób logujących się z sieci ZUT lub poprzez usługę VPN.
Dostęp do bazy możliwy jest poprzez zalogowanie się jako gość (zaznaczenie opcji logowanie anonimowe) lub przy użyciu nadanego loginu i hasła (redaktorzy obsługujący bazę).

Instrukcja obsługi Lex Baza Dokumentów (format:  pdf, rozmiar:  3,51 MB) - można również pobrać ją po zalogowaniu się i wybraniu opcji „Pomoc”.