ERASMUS: Zamawiany wyjazd szkoleniowy "Intercultural competencies and Changemaking", Linnaeus University, Szwecja - termin 13 - 17 maja 2024 19.01.2024 11:15

Linnaeus University Vaxjo / Kalmar, Szwecja zaprasza na tydzień szkoleniowy “Intercultural competencies and Changemaking” w terminie 13 – 17 maja 2024, informacje i formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie

lnu.se/en/meet-linnaeus-university/current/events/2024/linnaeus-university-international-staff-training-week-2024

Grupa docelowa: pracownicy uczeni pracujący w środowisku międzynarodowym (np. kontakt ze studentami cudzoziemcami) chcący nabyć lub pogłębić kompetencje dotyczące komunikacji międzykulturowej.

Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie się na szkolenie w sposób wskazany przez organizatora w terminie do 25 lutego 2024 oraz poinformowanie o tym fakcie Działu Mobilności Międzynarodowej.

Osoby przyjęte na szkolenie mogą wnioskować o stypendium szkoleniowe programu Erasmus+ - w tym celu, po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia należy skontaktować się niezwłocznie z Działem Mobilności Międzynarodowej.