Nabór na stanowisko KIEROWNIK DOMU STUDENCKIEGO 10.01.2024 12:11

REKRUTACJA WEWNĘTRZNA

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie ogłasza nabór na stanowisko KIEROWNIK DOMU STUDENCKIEGO

MIEJSCE PRACY: Dom Studencki nr 5 – al. Piastów 24 Szczecin

OPIS STANOWISKA

·        kierowanie zasobem ludzkim w ramach administracji domu studenckiego,

·        nadzór i prowadzenie bieżącej dokumentacji związanej z rozliczaniem opłat za pobyt w domu studenckim i bieżące uzgadnianie sald z Kwesturą,

·        pozyskiwanie klientów zewnętrznych, w ramach świadczonych usług noclegowych,

·        dbałość o estetykę i czystość w domu studenckim,

·        bieżący nadzór nad stanem technicznym infrastruktury i podejmowania działań naprawczych/ remontowych/ inwestycyjnych w uzgodnieniu z Działem Technicznym,

·        nadzór nad wykonywaniem czynności konserwacyjnych w obiekcie,

·        bieżące dokonywanie zakupów wyposażenia w ramach posiadanego budżetu,

·        bieżący udział w czynnościach kontrolnych na terenie domu studenckiego,

·        sporządzanie bieżących sprawozdań w zakresie realizowanych obowiązków,

·        archiwizacja dokumentów wytworzonych w administracji domu studenckiego,

·        nadzór nad ewidencją majątku i środków trwałych na terenie domu studenckiego,

·        nadzór nad wykonywaniem usługi pralniczej,

·        wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego, związanych z zajmowanym stanowiskiem.

·        wykształcenie wyższe,

·        mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

·        umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

·        umiejętność obsługi pakietu MS Office (szczególnie Word, Excel),

·        skrupulatność, zaangażowanie, profesjonalizm w wykonywaniu zadań,

·        umiejętność zarządzania czasem i realizacji założonych celów,

·        umiejętność pracy pod presją czasu,

·        znajomość systemu Akademiki.XP.

OFERUJEMY

• pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym:

o  możliwość ubiegania się o niskoprocentową pożyczkę na cele mieszkaniowe, zawieraną na okres zatrudnienia,

o  dofinansowanie do wypoczynku,

o  dofinansowanie do zwiększonych kosztów utrzymania w okresie świątecznym,

o  dostęp do ośrodków wypoczynkowych w miejscowościach nadmorskich.

• bezpłatny parking w centrum miasta.

WYMAGANE DOKUMENTY

·        szczegółowe CV (z uwzględnieniem wykształcenia i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia),

·        kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych.

Oferty prosimy przesłać do dnia 24.01.2024 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na kierownika domu studenckiego” lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na kierownika domu studenckiego” na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 17, (pok. 225 C)

70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 26.01.2024 r. Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 19, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.