Parking przy ul. Księcia Witolda uruchomiony 21.01.2022 13:07

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie informuje, iż został uruchomiony parking przy ul. Księcia Witolda 7-9.

Abonament miesięczny dla pracowników Uczelni z zastosowaniem zniżki wynosi 150 zł brutto/miesiąc.

1. W celu zawarcia umowy proszę o przesłanie na e-mail: arkadiusz.kiszczynski@apcoa.pl skanu wypełnionego Kwestionariusza osobowego.

• W terminie do dnia 5-go każdego miesiąca (roboczego), na wskazany przez Państwa
      w Kwestionariuszu osobowym adres e-mail zostanie przesłana Faktura Vat.
    •  Abonament płatny przelewem na rachunek bankowy wskazany na fakturze.
    • Umowa zostanie zawarta na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia.
    • Dostęp na parking następuje poprzez dodanie numeru rejestracyjnego do bazy danych firmy Apcoa Parking Polska Sp. z o.o. w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania podpisanej umowy.

2. Umowa abonamentowa zostanie przesłana na wskazany przez Państwa adres e-mail.

Proszę o wydrukowanie umowy, podpisanie i odesłanie skanu podpisanej przez Państwa umowy na adres e-mail: arkadiusz.kiszczynski@apcoa.pl,

Osoba kontaktowa w sprawie abonamentów:

Arkadiusz Kiszczyński

e-mail: arkadiusz.kiszczynski@apcoa.pl

tel: +48 882-177-873

Treść ogłoszenia (format:  docx, rozmiar:  13,38 kB) (dokument dostępny cyfrowo (format:  pdf, rozmiar:  144 kB))

załącznik  (format:  doc, rozmiar:  116 kB)(dokument dostępny cyfrowo (format:  pdf, rozmiar:  159 kB))