PROGRAM ERASMUS+ zamawiany wyjazd szkoleniowy “University Innovation and Entrepreneurial Ecosystems” 24-28 czerwca 2024 18.03.2024 11:13

Universidade do Minho, Portugalia zaprasza na tydzień szkoleniowy „University Innovation and Entrepreneurial Ecosystems” w terminie 24 – 28 czerwca 2024 (lokalizacja: Guimarães).

Grupa docelowa: pracownicy uczelni uczestniczący w projektowaniu i wdrażaniu uczelnianych strategii w obszarze współpracy typu „uczelnia – przedsiębiorstwo” oraz budowania kompetencji powiązanych z przedsiębiorczością.

Informacje o wydarzeniu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie internationalweek.dps.uminho.pt

Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie się na szkolenie w sposób wskazany przez organizatora w terminie do 15 kwietnia 2024 oraz poinformowanie o tym fakcie Działu Mobilności Międzynarodowej.

Osoby przyjęte na szkolenie mogą wnioskować o stypendium szkoleniowe programu Erasmus+ - w tym celu, po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia należy skontaktować się z Działem Mobilności Międzynarodowej international@zut.edu.pl