Informacje bieżące

Spotkanie szczecińskich uczelni w sprawie organizacji kolejnej edycji „Spacerku na Uniwerek” 14.03.2025 10:25

Przedstawiciele 9 szczecińskich uczelni wzięli udział w spotkaniu organizacyjnym czwartego już „Spacerku na Uniwerek” zorganizowanym w Sali Senatu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. To właśnie ZUT jest w tym roku organizatorem imprezy.

Wydarzenie zaplanowane na 1 października 2025 r. będzie się różnić od dotychczasowych edycji, ponieważ zwieńczeniem wspólnego marszu w tym roku będzie wspólna inauguracja roku akademickiego w Teatrze Letnim. Pomysłodawcą tej formuły jest JM Rektor ZUT, prof. Arkadiusz Terman.

Dziękujemy za przybycie przedstawicielom uczelni publicznych: Akademii Sztuki, Politechniki Morskiej, Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Szczecińskiego oraz niepublicznych: Akademii Nauk Stosowanych TWP, Collegium Balticum Akademia Nauk Stosowanych, Uniwersytet WSB Merito, Zachodniopomorska Szkoła Biznesu - Akademia Nauk Stosowanych.

Fot. Kamila Kozioł/ZUT