Studencie, doktorancie, startuj po sukces! Nabór w programie TopMinds ’2025 11.10.2024 10:12

TopMinds otwiera drogę do międzynarodowej kariery doktorantom i studentom  to już ósma edycja prestiżowego programu mentoringowego. Inicjatorem TopMinds i jego wieloletnim współorganizatorem jest dr hab. inż. Piotr Sulikowski, prof. ZUT z Wydziału Informatyki, kierownik Szkoły Orłów ZUT, a organizatorami Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta i Stowarzyszenie Top 500 Innovators.

Z programu od 2017 r. skorzystało już ponad 200 talentów z całej Polski, także z naszego Uniwersytetu.

Program TopMinds umożliwia zdobycie wiedzy, wzmocnienie kluczowych kompetencji, poszerzenie sieci kontaktów oraz poznawanie dobrych praktyk naukowych pod okiem uznanych specjalistów. Nowa edycja skierowana jest do ambitnych doktorantów i studentów ostatniego roku studiów magisterskich, wyróżniających się w nauce, planujących karierę naukową i stawiających na nieustanny rozwój.

Edycja potrwa od stycznia do czerwca 2025 r.

Program TopMinds oferuje indywidualną ścieżkę rozwoju, uzgadnianą we współpracy z mentorem wybranym spośród wyróżniających się przedstawicieli świata nauki z całej Polski, posiadających doświadczenie międzynarodowe. Obejmuje także spotkania i warsztaty, które odbywają się podczas 1–3-dniowych zjazdów we Wrocławiu, Warszawie, Częstochowie i online.

Praca z mentorem może być realizowana bezpośrednio lub zdalnie.

Wyjątkowość i skuteczność tego podejścia potwierdzają dotychczasowi uczestnicy: topminds.pl/relacje/

Udział w programie jest bezpłatny, a organizatorzy pokrywają koszty noclegów, wyżywienia i materiałów szkoleniowych.

Zgłoszenia online przyjmowane są do wtorku 29 października do godz. 16:00 na stronie topminds.pl/edycja-2025 ,

a pytania można przesyłać na adres: info@topminds.pl.

Studenci i doktoranci ZUT mogą także kontaktować się bezpośrednio z dr hab. inż. Piotr Sulikowski, prof. ZUT  – osobiście, mailowo lub w MS Teams. Warto skorzystać z tej propozycji – nie każda uczelnia w Polsce ma w swych szeregach mentora i współtwórcę TopMinds oferującego pomoc i wsparcie.

Zachęcamy do wzięcia udziału w programie i przekazania informacji dalej ambitnym studentom i doktorantom, szukającym swojej ścieżki naukowego rozwoju!

Fot. Mariusz Kosiński na zlec. Fulbright Polska - Finał VII edycji TopMinds ‘2024