Wystartował ogólnopolski konkurs dla kół naukowych StRuNa 2024 15.10.2024 12:42

Do 25 października można przesyłać zgłoszenia w 14. edycji Konkursu Studenckiego Ruchu Naukowego StRuNa. W tym roku rywalizacja odbywa się w 10 kategoriach, a statuetki, nagrody, dyplomy i wyróżnienia trafią do co najmniej 28 kół naukowych.

Finał rywalizacji i wielka gala wręczenia nagród odbędą się 23 listopada 2024 r. w Warszawie.

Trzy składy jury (łącznie ponad 20 jurorów reprezentujących wszystkie dziedziny nauki) będą oceniać najciekawsze przedsięwzięcia naukowe studentów i doktorantów zrealizowane w całości lub w zasadniczej części między 1 października 2023 a 30 września 2024 roku.

Organizatorem konkursu jest Fundacja „Fundusz Pomocy Studentom” przy wsparciu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Więcej informacji oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stroniestruna.edu.pl.