Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie ogłasza nabór na stanowisko samodzielny referent/specjalista 29.11.2021 14:09

Uwaga! Rekrutacja wewnętrzna

MIEJSCE PRACY: Dziekanat Wydziału Elektrycznego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, ul. Sikorskiego 37

OPIS STANOWISKA

• obsługa studentów w zakresie toku studiów,
  • obsługa studentów i prowadzenie dokumentacji w ramach programów wymiany MOSTECH, ERASMUS itp.,
  • prowadzenie dokumentacji przebiegu studiów zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • przyjmowanie i weryfikacja dokumentów dotyczących przebiegu i zaliczania praktyk studenckich,
  • obsługa procesu dyplomowania,
  • prowadzenie spraw związanych z rekrutacją na studia,
  • przygotowywanie i przekazywanie do Archiwum ZUT prowadzonej dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.

•  biegła obsługa komputera, w tym pakietu Microsoft Office,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność zarządzania czasem pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY

• pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

WYMAGANE DOKUMENTY

• C.V. z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia,
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych.

Oferty prosimy przesłać do dnia 09.12.2021 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na sam. referenta WE” lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na sam. referenta WE” na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 19, (pok. 59 budynek WIMiM)

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 15.12.2021 r .

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 19, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.