Zaproszenie do zgłaszania udziału w XIX Zachodniopomorskim Festiwalu Nauki w dniach 16-21.09.2019 r 07.06.2019 13:04

W związku z organizacją przez Szczecińskie Towarzystwo Naukowe (STN) XIX Zachodniopomorskiego Festiwalu Nauki w dniach 16-21.09.2019 r. poszukujemy osób chętnych do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Wzorem lat ubiegłych w ofercie należy zamieścić temat wykładu/zajęć, liczbę uczestników, wiek uczestników, miejsce oraz telefon do kontaktu (opiekunowie grup zapisywaliby się indywidualnie u prowadzących). Tematyka i forma prezentacji zależy wyłącznie od prowadzących!!

Uczestnicy przyjeżdżają na własny koszt, a sam ZFN nie jest dofinansowywany środków zewnętrznych.

Festiwal organizowany jest dla uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych. Jego celem jest prezentacja możliwości dydaktycznych i badawczych wyższych uczelni naszego województwa. Głównym adresatem są przede wszystkim uczniowie, potencjalni studenci zachodniopomorskich uczelni.

Proszę o podanie swoich propozycji do dnia 30.06.2019r. na jeden z podanych poniżej adresów:

Gdyby potrzebowali Państwo pomocy w zarezerwowaniu sal lub w inny sposób obie Panie służą pomocą.

Wszelkich informacji dotyczących organizacji XIX ZFN na innych Uczelniach i Książnicy Pomorskiej udziela Pani Renata Grabowiecka, specjalista ds. obsługi i rozwoju STN - Szczecińskie Towarzystwo Naukowe, tel. 798 682 905 e-mail: stn@univ.szczecin.pl