Archiwum wiadomości dla pracowników

AccessEngineering, AccessScience - dostęp testowy do baz 12.03.2019 12:20

Test baz przewidziany jest na okres od 12.03 – 11.04.2019

Biblioteka Główna ZUT zaprasza do miesięcznego testowego dostępu do dwóch baz wydawcy McGraw-Hill:

• AccessEngineering
  • AccessScience

Access Engineering - multimedialna baza danych z zakresu szeroko pojętej inżynierii. Jest wykorzystywana do nauczania i rozwiązywania współczesnych problemów na rzeczywistych przykładach. Przeznaczona dla naukowców, inżynierów, kadry dydaktycznej oraz studentów. Baza daje dostęp do podręczników, monografii, filmów video, interaktywnych wykresów, tabel i kalkulatorów naukowych. Możliwość pobierania plików PDF – po założeniu konta użytkownika.
Baza dostarcza informacji na temat zagadnień takich jak:

• Architektura i konstrukcje
  • Elektryka i elektronika
  • Inżynieria biomedyczna
  • Inżynieria chemiczna
  • Inżynieria lądowa
  • Inżynieria matematyczna
  • Inżynieria materiałowa
  • Inżynieria paliw
  • Inżynieria przemysłowa
  • Inżynieria środowiska
  • Lotnictwo i astronautyka