Archiwum wiadomości dla pracowników

Akademickie Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Mężczyzn ponownie w Szczecinie 10.05.2018 13:06

Jest nam niezmiernie miło zaprosić wszystkich fanów piłki nożnej na kolejną edycję AMP w Piłce Nożnej - Półfinał A, która jak w latach poprzednich odbędzie się na boiskach w Szczecinie.
21-23 maja na obiektach sportowych Studium WFiS ZUT przy ul. Tenisowej 33 oraz MOSRiR Szczecin ul. Tenisowa 38 w ramach Akademickich Mistrzostw Polski zmierzy się 12 reprezentacji Uczelni Wyższych z 4 województw: Zachodniopomorskiego, Pomorskiego, Kujawsko-Pomorskiego oraz Wielkopolskiego! Nasz region reprezentować będą zespoły Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz Uniwersytet Szczeciński.

Serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnego kibicowania oraz do śledzenia profilu mistrzostw AMP w Piłce Nożnej - Półfinał A gdzie znajdziecie na bieżąco wszystkie wyniki, zdjęcia oraz różne ciekawostki z przebiegu Akademickich Mistrzostw Polskich!

Musicie tam z nami być!