Archiwum wiadomości dla pracowników

Biuro Karier ZUT wraz z Centrami Usługowo-Doradczymi z Koszalina i Szczecina zapraszają na Targi INKONTAKT w Schwedt nad Odrą. 08.05.2019 10:28

Bezpłatny wyjazd dla studentów i pracowników ZUT będzie miał miejsce w sobotę 25 maja br. o godz. 11. 30 spod BJM przy al. Piastów 48.

W dniach 25-26 maja 2019 r. odbywają się w Schwedt nad Odra Targi INKONTAKT, na których wystawia się m.in. wiele firm przemysłowych z Niemiec oraz z Polski. Centra Usługowo-Doradcze Euroregion POMERANIA ze Schwedt, Koszalina i Szczecina chciałyby zaprosić studentów i pracowników szczecińskich uczelni 25.05.2019 r. (sobota) na zwiedzanie targów oraz zapoznanie się na miejscu z propozycją praktyk i pracy.

• Bezpłatny transfer na trasie Szczecin – Schwedt - Szczecin
  • Poczęstunek na miejscu
  • Wspólne zwiedzanie targów
  • Spotkania z pracodawcami z informację o miejscach praktyk zawodowych, ofertach pracy
  • Pomoc pracowników Centrum-Usługowo Doradczych na miejscu
  • W czasie targów bogaty program artystyczny, oferta zakupu produktów regionalnych i wielu innych.

Termin: 25. maja 2019

Wyjazd ze Szczecina godz. 11.30,

Miejsce odjazdu autobusu w Szczecinie: parking przed Budynkiem Jednostek Międzywydziałowych Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie (ZUT), al. Piastów 48.

• Pobyt na miejscu w godzinach 12.30-16.30
  • Powrót do Szczecina o godz. 17.30

Wydarzenie przeznaczone jest dla osób znających język niemiecki chociaż w stopniu podstawowym, będzie też można skorzystać z pomocy tłumacza.

Uczestnicy muszą przed wyjazdem zaopatrzyć się kartę NFZ na wyjazd zagraniczny ( karta EKUZ) lub zawrzeć prywatne odbezpieczenie zdrowotne na wyjazd zagraniczny. Karta EKUZ wydawana jest bezpłatnie w oddziałach NFZ.

Koniecznie proszę zabrać ze sobą dowód osobisty lub paszport.

Na miejscu nie ma możliwości wymiany waluty, zalecamy zaopatrzenie się w EURO przed podróżą.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany programu lub odwołania wydarzenia w przypadku nie zgłoszenia się wystarczającej ilości chętnych.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 10.05.2019

Zgłaszając się należy podać imię, nazwisko, nr PESEL, wydział na adres e-mail: biurokarier@zut.edu.pl w temacie wpisując INKONTAKT