Archiwum wiadomości dla pracowników

Eksplozja wiedzy - uniwersyteckie spotkania z nauką 08.10.2018 11:13

Cykl wykładów otwartych w ramach programu Akademicki Szczecin

Uniwersytet Szczeciński oraz Miasto Szczecin zapraszają na z cykl wykładów otwartych, których ideą jest przybliżenie szerokiej publiczności najciekawszych zagadnień ze świata nauki. Wysłuchać będzie można wyjątkowe osoby, które zachęcą do dyskusji nad wszystkim, co pozostaje często tajemnicze lub ledwo dostrzegalne, a jednocześnie żywo obecne w naszym życiu.

Pierwszy z wykładów pt. Terapie genowe oparte na mRNA – nadzieje i wyzwania wygłosi prof. Jacek Jemielity z Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Spotkanie odbędzie się 15 października o godz. 12.00 w auli Wydziału Matematyczno-Fizycznego Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Wielkopolskiej 15.

Więcej informacji: www.wyklady.usz.edu.pl

Wykład jest współfinansowany przez Miasto Szczecin w ramach programu Akademicki Szczecin.