Archiwum wiadomości dla pracowników

W związku z wejściem w życie nowej Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce oraz Rozporządzenia MNiSW z 14 marca 2019r., Dział Nauki informuje, że wzorem lat ubiegłym można składać wnioski dotyczące inwestycji związanych z działalnością naukową o przyznanie dotacji na inwestycje w zakresie dużej infrastruktury badawczej (zakup lub wytworzenie aparatury naukowo-badawczej stanowiącej dużą infrastrukturę badawczą i rozbudowa infrastruktury informatycznej nauki) oraz inwestycje budowlane służące potrzebom badań naukowych lub pracom rozwojowym.

Wnioski składamy w wersji elektronicznej w systemie OSF oraz w wersji papierowej, 2 egzemplarze wydruku z systemu OSF do MNiSW (część A wniosku), 1 egz. dla Działu Nauki (wniosek wersja ostateczna) 1 egz. dla składającego wniosek. Termin wewnętrzny w Dziale Nauki - 23.08.2019 r.

Termin składania wniosków w Ministerstwie (wg Rozporządzenia do dnia 31 lipca roku poprzedzającego rok, w którym środki finansowe na ich realizację mają zostać przyznane) wyjątkowo w tym roku wyznaczono do 15 września br.

W Dziale Nauki wnioski powinny być złożone odpowiednio wcześniej celem sprawdzenia, ewentualnej poprawy oraz uzyskania podpisów.

W przypadku większej ilości wniosków składanych przez pracowników Wydziału należy przygotować tabelę rankingową.

Sporządziła: Maria Kwiatkowska, Dział Nauki tel. wew. 41-39