Archiwum wiadomości dla pracowników

Ośrodek w Ostoi serdecznie zaprasza na półkolonie ekologiczne i surwiwalowe 14.06.2018 10:25

Informujemy że ruszyły zapisy na półkolonie w Ośrodku w Ostoi.

W naszej ofercie znajdą Państwo półkolonie ekologiczne oraz survivalowe przeznaczone dla dzieci w wieku 7-12 lat (liczone rocznikowo).

Półkolonie ekologiczne dotyczą tematów w zakresie edukacji ekologicznej, ochrony przyrody, odnawialnych źródeł energii, natomiast w grupie survivalowej - związane są z pierwszą pomocą, tworzeniem obozowisk, kamuflażem, nauką orientacji w terenie i rozpalania ognisk itp.Codziennie dzieci będą miały realizowany inny temat zajęć.  Naszym zajęciom będą towarzyszyć ciekawe warsztaty, doświadczenia związane z omawianymi zagadnieniami. W programie obydwu grup przewidziano również warsztaty plastyczne, manualne, a także wiele gier i zabaw ruchowych w budynku i na świeżym powietrzu.

Każdy uczestnik półkolonii ma zapewnione drugie śniadanie, obiad oraz przekąski i napoje. Na zakończenie każdego turnusu organizujemy ognisko z kiełbaskami.

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie i liczne zapytania prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami organizacyjnymi.

Planowane turnusy:

• I turnus: 25.06-29.06 - ekologiczne, surwiwalowe
  • II turnus: 02.07-06.07 - ekologiczne, surwiwalowe
  • III turnus: 27.08-31.08 - ekologiczne, (grupa surwiwalowa - wstępnie*)

* o organizacji grupy surwiwalowej w trzecim turnusie będziemy informować w czerwcu (informacja zostanie opublikowana na stronie internetowej i na Facebooku), jeśli jednak zależy Państwu by dziecko uczestniczyło w tym czasie w półkoloniach w Ostoi bez względu na rodzaj grupy, warto wpisać dziecko na grupę ekologiczną z dopiskiem - „w przypadku organizacji grupy surwowalowej - surwiwal). W przypadku tej grupy termin uiszczania wpłat zostanie podany po podaniu decyzji o organizacji (szczegóły w regulaminie).

Koszt uczestnictwa:

• 400 zł od dziecka (opłata za jeden turnus)
  • Zniżka: 750 zł - przy zapisaniu rodzeństwa na jeden turnus lub gdy dziecko będzie uczestniczyć w dwóch turnusach

Liczebność grupy: 15 dzieci

JAK ZAPISAĆ DZIECKO:

1. Zapisy na półkolonie - zapisy uruchamiamy od 28.05.
  2. prosimy wypełnić kartę kwalifikacyjną oraz regulamin, a także zapoznać się z klauzulą informacyjną RODO (nowe wzory karty oraz regulamin są nowe, prosimy nie wysyłać tych, które były publikowane w ferie), poprawne wypełnienie karty oraz podpisanie regulaminu jest warunkiem koniecznym, bez którego dziecko nie zostanie zakwalifikowane. O kwalifikacji decyduje kolejność zgłoszeń oraz poprawne wypełnienie wskazanych dokumentów. PROGRAM PÓŁKOLONII, KARTA KWALIFIKACYJNA,  REGULAMIN, klauzula informacyjna RODO. Wypełnione dokumenty należy przesłać drogą elektroniczną na adres: ekoedukacja@zut.edu.pl
  3.  Po przesłaniu wymaganych dokumentów zostaną Państwo poinformowani o tym czy dziecko zakwalifikowało się na półkolonie, od otrzymania informacji o zakwalifikowaniu się do grupy w terminie 7 dni należy dokonać opłaty za uczestnictwo (nr konta podany w regulaminie), wyjątek - turnus III surwiwal.

Kontakt:

Aleksandra Rosińska

Ośrodek Szkoleniowo-Badawczy w Zakresie Energii Odnawialnej w Ostoi

Ostoja 10, 72-005 Przecław

e-mail: ekoedukacja@zut.edu.pl

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie półkoloniami, cieszymy się, że są Państwo z nami, dołożymy wszelkich starałaby zapewnić dzieciom wspaniałą zabawę oraz niezapomniane wrażenia!