Archiwum wiadomości dla pracowników

Ostatnie miejsca na półkolonie ekologiczne i survivalowe w Ośrodku szkoleniowo – badawczym w zakresie energii odnawialnej w terminie 26-30.08.2019 r. 19.08.2019 15:05

Zostało jeszcze kilka miejsc na półkolonie letnie w terminie 26 -30.08.2019 r.  W naszej ofercie znajdą Państwo półkolonie ekologiczne oraz survivalowe przeznaczone dla dzieci w wieku 7-13 lat (liczone rocznikowo).

Półkolonie ekologiczne dotyczą tematów w zakresie edukacji ekologicznej, ochrony przyrody, odnawialnych źródeł energii, natomiast w grupie survivalowej – związane są z pierwszą pomocą, rozpoznawaniem zwierząt, nauka orientacji w terenie, pracą z mapą, nauką rozpalania ognisk itp.

Codziennie dzieci będą miały realizowany inny temat zajęć.  Naszym zajęciom będą towarzyszyć ciekawe warsztaty, doświadczenia związane z omawianymi zagadnieniami. W programie przewidziano również warsztaty plastyczne, manualne, a także gry i zabawy ruchowe w budynku i na świeżym powietrzu.

Każdy uczestnik półkolonii ma zapewnione drugie śniadanie, obiad oraz przekąski i napoje. Na zakończenie turnusu organizujemy ognisko z kiełbaskami.

Informacje do zgłoszenia dziecka znajdziecie Państwo na stronie www.ostoja.zut.edu.pl w zakładce półkolonie lato.