Archiwum wiadomości dla pracowników

Pracownicy naszej Uczelni powołani do zespołów doradczych do spraw wykazów czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych 14.02.2019 09:26

Miło nam poinformować, że Zarządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 stycznia 2019 r. w składzie zespołów doradczych do spraw wykazów czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych powołanych na okres 28 stycznia - 30 kwietnia 2019 roku znaleźli się także pracownicy naszej Uczelni.

Zespół dla dyscypliny naukowej architektura i urbanistyka reprezentował będzie dr hab. inż. arch Robert Barełkowski, prof. ZUT z Wydziału Budownictwa i Architektury, natomiast  zespół dla dyscypliny naukowej inżynieria materiałowa reprezentowała będzie prof. dr hab. inż. Mirosława El Fray z Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej.

Nominowanym Państwu serdecznie gratulujemy!