Archiwum wiadomości dla pracowników

PROGRAM ERASMUS+ zamawiany wyjazd szkoleniowy “International Engineering Education“ 11 – 15 maja 2020 21.01.2020 13:44

Zapraszamy nauczycieli akademickich ZUT do składania wniosków na zamawiany wyjazd szkoleniowy “International Engineering Education” organizowany przez Universite de Lorraine Nancy, Francja w terminie 11 – 15 maja 2020.

Grupa docelowa: nauczyciele akademiccy zainteresowani umiędzynarodowieniem programów kształcenia oraz podniesieniem kompetencji dydaktycznych (priorytet programu Erasmus+ dla szkolnictwa wyższego).

Program wydarzenia

Osoby zainteresowane mogą ubiegać się o stypendium programu Erasmus na cztery dni szkolenia (12 – 15 maja) oraz dodatkowe dwa dni na podróż.

Kandydaci składają kompletne wnioski szkoleniowe oraz program szkolenia przygotowane zgodnie z wytycznymi i formularzami zamieszczonymi na stronie Erasmusplus w Dziale Mobilności Międzynarodowej (ul. Pułaskiego 10, pok. 15) w terminie do 28 lutego 2020.