Archiwum wiadomości dla pracowników

Studenci Paweł Grochocki i Krzysztof Palczewski laureatami V edycji konkursu Seeds for the Future w Polsce 16.05.2018 10:46

W dniu 10 maja 2018 r. w siedzibie Huawei Polska w Warszawie odbyła się gala wręczenia dyplomów laureatom V edycji konkursu Seeds for the Future w Polsce.

Z  przyjemnością informujemy, że wśród laureatów znaleźli się studenci ZUT:  Paweł Grochocki z Wydziału Elektrycznego oraz Krzysztof Palczewski z Wydziału Informatyki.

Projekt konkursowy Pana Pawła został uznany za najlepszy w dziedzinie technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Program „Seeds for the Future” to międzynarodowa inicjatywa firmy Huawei, która ma na celu wspieranie edukacji technologicznej wśród studentów uczelni technicznych. Dzięki programowi możliwe jest wyłonienie najzdolniejszych studentów oraz udostępnienie im wiedzy i doświadczenia ekspertów Huawei podczas warsztatów i szkoleń. Ponadto laureaci programu zyskują możliwość odbycia praktyk i rozwoju kariery w firmie Huawei Polska.

Więcej informacji na stronach:

Serdecznie gratulujemy!