Archiwum wiadomości dla pracowników

Stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców 06.05.2019 15:13

Na stronie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego  znajda Państwo informacje odnośnie stypendiów  dla wybitnych młodych naukowców - termin składania wniosków upływa 31 maja 2019 r.

Wzór wniosku stanowi załącznik nr 2  do Rozporządzenia MNiSW z dnia 1.04.2019 r.w sprawie stypendiów ministra  właściwego do spraw szkolnictwa wyższego i nauki dla studentów i wybitnych młodych naukowców (Dz. U z dn. 9.04.19 r. poz. 658).

Wnioski w formie papierowej (1 egz.), zaopiniowane merytorycznie i podpisane przez dziekana wydziału lub prodziekana ds. nauki / kierownika jednostki pozawydziałowej  należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do 27 maja 2019 r.  w Dziale Nauki (rektorat, pok. 203) oraz przesłać na adres: kolszewska@zut.edu.pl lub mwachelko@zut.edu.pl.