Archiwum wiadomości dla pracowników

Szkolenie dla nauczycieli “Developing Intercultural Competence in Higher Education” w dniach 11-12 maja 23.02.2022 15:10

Dział Mobilności Międzynarodowej zaprasza nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia ze studentami zagranicznymi do udziału w dwudniowym szkoleniu stacjonarnym „Developing Intercultural Competence in Higher Education”, które odbędzie się w dniach 11-12 maja 2022 (środa-czwartek).

Celem szkolenia jest wyposażenie nauczycieli w narzędzia pozwalające radzić sobie z różnymi sytuacjami jakie mogą pojawić się w trakcie zajęć z międzynarodowymi grupami studentów

Zajęcia poprowadzi doświadczona trenerka  w obszarze umiędzynarodowienia, mobilności i rozwoju społecznego Anna Rodriguez Casadevall z Barcelonywww.ideasontour.com/anna

Zaplanowano dwie grupy uczestników, w każdej maksymalnie 20 osób, zajęcia dla poszczególnych grup będą odbywać się w następujących godzinach:

Grupa 1: godz. 8:30 – 12:30 (środa i czwartek 11 i 12 maja, łącznie 8 godzin)

Grupa 2: godz. 13:30 – 17:30 (środa i czwartek 11 i 12 maja, łącznie 8 godzin)

Zapisy na szkolenie. Ze względu na ograniczenie liczby uczestników o zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są do 2 marca.