Archiwum wiadomości dla pracowników

Szkolenie „Internationalizing the engineering curricula” ESTP Paris, 21 – 25 października 2019 01.08.2019 14:36

Ecole Speciale des Travaux Pulics Paris (ESTP Paris) zaprasza na tydzień szkoleniowy “Internationalizing the engineering curricula” w terminie 21 – 25 października 2019, informacje i formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie ESTP

Osoby zainteresowane mają możliwość ubiegania się o stypendium szkoleniowe programu Erasmus+ na utrzymanie w czasie wyjazdu – kandydaci przygotowują wniosek szkoleniowy oraz program szkolenia zgodnie z wytycznymi i formularzami zamieszczonymi na stronie ERASMUS + . Kompletne wnioski wyjazdowe należy składać w Dziale Mobilności Międzynarodowej w terminie do 30 września 2019.