Archiwum wiadomości dla pracowników

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 19. sierpnia 2019 roku zmarł w wieku 82 lat dr inż. Mieczysław Kabat 21.08.2019 11:29

Dr inż. Mieczysław Kabat - emerytowany adiunkt w Katedrze Techniki Cieplnej Politechniki Szczecińskiej, były Kierownik Laboratorium Miernictwa Cieplnego i Zakładu Termodynamiki Technicznej, wybitny specjalista z zakresu ogrzewnictwa i ciepłownictwa, wieloletni członek Sekcji Termodynamiki Komitetu Termodynamiki i Spalania PAN oraz Sekcji Ogrzewnictwa, Klimatyzacji i Ciepłownictwa Komitetu Inżynierii Lądowej i Wodnej PAN.

Ceniony nauczyciel akademicki i wykładowca, orator i erudyta, wychowawca wielu pokoleń inżynierów mechaników.

W Zmarłym żegnamy Człowieka prawego i życzliwego, współpracownika, kolegę i przyjaciela.

Dziekan, Rada Wydziału i pracownicy Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ZUT oraz współpracownicy z Katedry Techniki Cieplnej

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w dniu 23 sierpnia 2019 r., o godzinie 14:15, w Kaplicy na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie.

Nekrolog. (format:  docx, rozmiar:  623 kB)