Archiwum wiadomości dla pracowników

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 30 sierpnia br. w wieku 75 lat zmarła Ś.P. JOANNA IZBICKA, dr inż. 04.09.2019 14:20

Emerytowany pracownik Instytutu Polimerów Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej Politechniki Szczecińskiej, obecnie Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

W osobie Pani Joanny tracimy wspaniałego człowieka, serdeczną koleżankę, osobę bardzo pomocną i życzliwą.

Z Politechniką Szczecińską związana była od 1969 roku. Jako naukowiec i nauczyciel akademicki z pasją przekazywała wiedzę w zakresie konstrukcyjnych materiałów polimerowych i kompozytowych, prowadząc jednocześnie szeroko rozwiniętą współpracę z przemysłem. Oprócz pracy naukowej i dydaktycznej angażowała się mocno w ogólnopolską działalność społeczną.

Msza Św. i pożegnanie odbędzie się 9 września (poniedziałek) o godzinie 13:30 w Kaplicy Głównej Cmentarza Centralnego przy ul. Ku Słońcu w Szczecinie

Życzeniem Zmarłej było, aby zamiast kwiatów dokonać darowizny na Fundację Anny Dymnej. Nr konta:  65 1090 1665 0000 0001 0373 7343

Wyrazy szczerego żalu i współczucia Rodzinie Zmarłej składa Dziekan, Rada Wydziału oraz Pracownicy Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

• Nekrolog (format:  pdf, rozmiar:  563 kB)