Archiwum wiadomości dla pracowników

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 6 grudnia 2021 roku zmarła dr hab. Danuta Czernomysy-Furowicz, prof. ZUT. 09.12.2021 14:18

Profesor Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Kierownik Katedry Immunologii, Mikrobiologii i Chemii Fizjologicznej Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt w latach 2006-2013.

Autorka licznych prac naukowych i popularno-naukowych z zakresu mikrobiologii i immunologii. Ceniony wykładowca i wychowawca wielu pokoleń młodzieży akademickiej, opiekun licznego grona dyplomantów.

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w dniu 11 grudnia 2021 roku o godz. 11.00 na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie.

Osoby pragnące uczestniczyć w uroczystości pogrzebowej proszone są o kontakt: jolanta.karakulska@zut.edu.pl lub magdalena.ferlas@zut.edu.pl.