Archiwum wiadomości dla pracowników

Zaproszenie na tydzień szkoleniowy “Dynamics of Talent Development” 04.09.2018 11:54

Hanze University of Applied Sciences (Holandia), uczelnia partnerska ZUT, zaprasza do wnioskowania o udział w intensywnym programie szkoleniowym “Dynamics of Talent Development” organizowanym w terminie 15-19 października 2018.

Wydarzenie kierowane jest do osób zainteresowanych tematyką planowania i modernizowania programów kształcenia, pracy ze studentem zdolnym oraz budowania kultury akademickiej stymulującej rozwój studenckich karier naukowych. Tematyka szkolenia wpisuje się w priorytety szkoleniowe programu Erasmus+ (możliwość uzyskania stypendium pobytowego).

Termin zgłoszenia upływa 15 września.

Osoby zainteresowane zgłoszeniem proszone są o pilny kontakt z Działem Mobilności Międzynarodowej, al. Pułaskiego 10 (pok. 15).