Archiwum wiadomości dla pracowników

Zaproszenie na webinarium „Europejski Obszar Szkolnictwa Wyższego. Nowe wyzwania w świetle komunikatu z ostatniej konferencji ministrów w ramach Procesu Bolońskiego” 07.12.2020 10:06

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji i Zespół Boloński KRASP zapraszają 9 grudnia 2020 na webinarium „Europejski Obszar Szkolnictwa Wyższego.

Nowe wyzwania w świetle komunikatu z ostatniej konferencji ministrów w ramach Procesu Bolońskiego”. Wydarzenie kierowane jest do osób, które powinny uaktualniać wiedzę o Europejskim Obszarze Szkolnictwa Wyższego z racji pełnionych w uczelni obowiązków oraz wszystkich zainteresowanych tą tematyką.

Rozpoczęcie webinarium nastąpi 9 grudnia 2020 (środa) o godz. 10:00, zakończenie przewidziane jest na około godz. 11:30.

Rejestracja umożliwiająca uzyskanie zaproszenia do wirtualnej sali konferencyjnej.