Pierwsze posiedzenie Kolegium Rektorów Akademickich Szkół Wyższych Województwa Zachodniopomorskiego 14.10.2024 13:01

JM Rektor Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, prof. Arkadiusz Terman był gospodarzem pierwszego posiedzenia Kolegium Rektorów Akademickich Szkół Wyższych Województwa Zachodniopomorskiego.

Gośćmi Jego Magnificencji byli: prof. Mirosława Jarmołowicz Rektor Akademii Sztuki, prof. Leszek Domański Rektor Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, prof. Waldemar Tarczyński Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego, prof. Wojciech Ślączka Rektor Politechniki Morskiej oraz prof. Danuta Zawadzka Rektor Politechniki Koszalińskiej.

Podczas spotkania Ich Magnificencje wybrały prof. Waldemara Tarczyńskiego, Rektora US na przewodniczącego Kolegium Rektorów Akademickich Szkół Wyższych Województwa Zachodniopomorskiego rozpoczynającej się kadencji. Omówiono także zakres planowanej współpracy na najbliższe lata.

Fot. Kamila Kozioł/ZUT