Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko adiunkta w Katedrze Logistyki i Ekonomiki Transportu 23.09.2024 13:22

Komisja na posiedzeniu w dniu 6.09.2024 r. dokonała rozstrzygnięcia konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w dyscyplinie inżynieria lądowa geodezja i transport na Wydziale Techniki Morskiej i Transportu w Katedrze Logistyki i Ekonomiki Transportu. Na konkurs wpłynęło jedno podanie.

W wyniku przeprowadzonego postępowania konkursowego Komisja Konkursowa po zapoznaniu się z przedłożonymi dokumentami jednomyślnie podjęła decyzję w sprawie rozstrzygnięcia konkursu i pozytywnie zaopiniowała zatrudnienie Pani dr Agnieszki Barczak na stanowisku adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Katedrze Logistyki i Ekonomiki Transportu na Wydziale Techniki Morskiej i Transportu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Stwierdzono, że Kandydatka spełnia wymagania kwalifikacyjne podane w procedurze konkursowej.

Ostateczną decyzję o zatrudnieniu podejmuje Rektor.