Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska ZUT z nominacją do nagrody Europejskiego Ośrodka Rozwoju Gospodarki 14.10.2024 13:05

Wkład w rozwój innowacji w Polsce, przyszłościowe i nieszablonowe myślenie, pionierskie projekty, nowe idee i niezwykłe rozwiązania, a przede wszystkim budowanie pozytywnego wizerunku polskich innowacji, które są na bardzo wysokim poziomie i niejednokrotnie wyprzedzają światowe trendy – tak Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki uzasadnił nominację Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska ZUT w Szczecinie do nagrody Ambasador Innowacyjności.

Ambasador Innowacyjności to ogólnopolska nagroda dla najbardziej kreatywnych firm, uczelni i instytucji w Polsce, których praca połączona z nauką przyczynia się do rozwoju polskiej gospodarki. Jest jedną z sześciu kategorii w jakich przyznawane są ogólnopolskie nagrody gospodarcze w ramach plebiscytu organizowanego przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki.

Ceremonia wręczenia ogólnopolskich nagród gospodarczych będzie mieć miejsce w dniach 4-5 czerwca 2025 na Stadionie Śląskim w Chorzowie podczas VII Edycji Międzynarodowego Forum Gospodarczego. Trzymamy kciuki za nominowanych.

Fot. Kamila Kozioł/ZUT